Dell HCWV2 / H255ES-01 / D255E002L 255W 80 Plus Bronze Power Supply Unit
Category: Power Supply
Max Power: 255W
AC Input:
- 100-240v~ 4.6a 50-60Hz
DC Output:
- +12vdc ⎓ 14a
- +12vdc ⎓ 13a
- +12vsb ⎓ 1.67a
- 255w
Main Connector: 4PIN+4PIN+P2
PART NUMBER : D255E002L
SUPPORT :
- Dell Optiplex 3020, 7020, & 9020
- Dell Precision T1700
SKU: D255E002L Categories: Accessories, Power Supplies
RELATED PRODUCTS
Dell OptiPlex SFF 240W Power Supply
SKU: 0709MT
For the Best Prices message on WhatsApp: 00966-500014692
Dell PowerEdge T330 350W Power Supply AC350E-S0
SKU: 0HMNXX
Sale 5%
HP PDL 380 G3 POWER SUPPLY (194989-002)
SKU: 194989-002/313299-001
Sale 5%
DL380 G4 POWER SUPPLY -P/N:321632-501
SKU: 321632-501/367238-501/406393-001
Sale 5%